Woreczki Euro

Druk i personalizacja certyfikatów

Druk i personalizacja certyfikatów.

Certyfikaty  wydaje się potwierdzając udział w szkoleniu, warsztatach, spełnienie określonych norm, ale także certyfikat zdobytych umiejętności. Certyfikat nadawany jest dla osoby lub firmy, a bardziej dla jego przedstawiciela.

Druk możemy wydrukować osobiście, ale jednakże jakość tego druku zapewne nie będzie nam odpowiadać, a na pewno nie będzie pasowała dla rangi certyfikatu. Warto skorzystać z profesjonalnej firmy, która zajmie się drukiem.

Ja osobiście polecam firmę drukarnię, www.certyfikatydyplomy.pl, która specjalizuje się z w druku certyfikatów i dyplomów. Zaangażowałem tą firmę do wydruku 120 certyfikatów ze szkolenia psów. Każdy certyfikat miał dobrą grubość papieru. Zaletą było to, że mogłem 80 certyfikatów zamówić spersonalizowanych a 40 pozostawiłem jako szablony. Obawiałem się, jednak (z doświadczenia) iż będę miał trudność w wypełnieniu takiego certyfikatu ze względu na papier. Miałem nadzieję, iż nie będę poszukiwał właściwych cienkopisów, aby wypełnić certyfikat.

Otrzymałem zapewnienie z <a href="http://www.certyfikatydyplomy informative post.pl” target=”_blank”>www.certyfikatydyplomy.pl, że wystarczy zwykły długopis lub pióro, no i pieczątka standardowa. Byłem zaskoczony, ponieważ świetnie przyjmował druk pióro, a po 15 sekundach (nie sprawdzałem czy szybciej) nie rozmazywało się to co było napisane. Rewelacja.

Polecam firmę www.certyfikatydyplomy.pl, bo druk był wykonany w 24h.

 

1-certyfikat2 druk certyfikatów

Dla Firmy CertyfikatyDyplomy.pl przygotowaliśmy opakowanie z woreczków na różną ilość dyplomów. Woreczek posiada euro zawieszkę oraz taśmę z klejem

Producent woreczków euro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *